Snowboarding

Aktywne filtry

Freeridový snowboard Westige Square je nejžádanějším modelem svého typu. Poradí si jak s hlubokým prašanem, tak se zmrzlým sněhem, kde díky klasickému prohnutí camber skvěle drží a krájí oblouky.

Square

Pánský All-mountain snowboard Westige Apache W je kvalitní univerzální prkno s originálním designem a využitelností v každém terénu.

APACHE W

Westige Lumber Jack je univerzální freestyle snowboard určený nejen pro začátečníky, ale i profesionály. Je velmi měkký, proto se na něm začátečníci rychle naučí; zkušenější rideři si více užijí.

Lumber Jack

Dětské snowboardové boty Westige Bufo jsou navrženy speciálně pro mladé a malé jezdce. Díky svému tvaru a střední flexi dokonale zafixují nohu, udrží teplo a komfort po celý den. Boty jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů.

Bufo

Dívčí snowboardové boty Westige Junior Girls, které se hodí pro každou snowboardovou princeznu. Ať už chce vaše malá slečna jezdit jen po svahu nebo se odváží i do hlubšího sněhu, jsou tyto boty to pravé.

Jor Girls

Pánské snowboardové boty Westige Big Boots nejen pro velké nohy. Výztuhy vnitřní boty vám poskytnou potřebnou fixaci při jízdě na svahu a díky syntetické kůži a speciální textílii jen tak nepromoknou.

Big Boots

Westige Flat je dziecięce wiązanie snowboardowe odpowiedni dla początkujących i zaawansowanych małych snowboardzistów. Jezdci nabízí snadnou manipulaci a vysokou spolehlivost při jízdě, nemluvě o mimořádně atraktivním designu.

Flat

Westige Melody je dziecięce wiązanie snowboardowe odpowiedni dla początkujących i zaawansowanych małych snowboardzistów. Lehké vázání, které odpouští drobné chyby při jízdě a zároveň poskytuje potřebnou stabilitu.

Melody

Westige Heart je dziecięce wiązanie snowboardowe odpowiedni dla początkujących i zaawansowanych małych snowboardzistów. Lehké vázání, které odpouští drobné chyby při jízdě a zároveň poskytuje potřebnou stabilitu.

Heart

Westige Lumber Jack je dziecięce wiązanie snowboardowe odpowiedni dla początkujących i zaawansowanych małych snowboardzistów. Jezdci nabízí snadnou manipulaci a vysokou spolehlivost při jízdě, nemluvě o mimořádně atraktivním designu.

Lumber Jack

Westige Illusion je krásné dámské bílo-růžové snowboardové vázání. Půvabný design včetně kvalitních funkčních prvků – polstrované strapy, kovová patka a ráčny - je samozřejmostí.

Illusion

Westige Base je kvalitní snowboardové vázání, které je určeno pro začátečníky a mírně pokročilé jezdce. Materiál poskytne bezpečí za jakýchkoliv podmínek. Pata vám zaručí dobrou flexi.

Base

Westige Uni je universální obal na snowboard z vodoodpudivého materiálu pro všechny délky snowboardů od 135 cm do 175 cm. Rozepínání obalu na zip vám zaručí snadné zasouvání snowboardu.

Uni

Snowboardové a lyžařské brýle Westige Dandy vás ochrání před sluníčkem i plískanicí díky dvojitým sklům. Perfektně se adaptují na tvar obličeje. Kompatibilní s většinou helem.

Dandy

Juniorská helma Westige Pirate je vhodná pro extrémní zimní sporty jako snowboarding a lyžování.

Pirate Jr

Dámský chránič Westige Crust W zajistí ochranu nejen páteře, ale díky pěnovým chráničům v přední části vesty i hrudního koše. Stretchová vesta na zip z příjemného a prodyšného materiálu pohodlně přilne na tělo a udrží ho v teple a bezpečí.

Crust W

Chránič Westige Crust zajistí ochranu nejen páteře, ale díky pěnovým chráničům v přední části vesty i hrudního koše. Stretchová vesta na zip z příjemného a prodyšného materiálu pohodlně přilne na tělo a udrží ho v teple a bezpečí.

Crust

Westige Chaotic je samolepicí protiskluzová pěnová podložka, která vám pomůže udržet nohu na prkně.

Chaotic

Westige Lara je samolepicí protiskluzová pěnová podložka, která vám pomůže udržet nohu na prkně.

Lara

Westige Royal je samolepicí protiskluzová pěnová podložka, která vám pomůže udržet nohu na prkně.

Royal

Westige Grip TV je samolepicí protiskluzová pěnová podložka, která vám pomůže udržet nohu na prkně.

Grip TV